בס"ד

ברוכים הבאים לאתר הבית של בית חב"ד ים המלח.

בית חב"ד באזור ים המלח נוסד בשנת 2004 על-ידי הרב שמעון אלהרר שליחו של הרבי מליובאוויטש רבי מנחם מנדל שניאורסון.

 

הרבי מליובאויטש

בית חב"ד הינו חלק מרשת עניפה של מוסדות מפוארים ובתי חב"ד שנוסדו על ידי הרבי מליובאוויטש ברחבי העולם כולו, אשר מטרתם היא להביא את אורה הנפלא של היהדות והחסידות לכל המוני בית בישראל מתוך מאור פנים, כבוד והערכה לזולת.

פעילותה המסועפת של חב"ד בארץ וברחבי העולם, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילות זו המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

חב"ד רואה בכל יהודי 'חוליה' בשרשרת אחת שלמה, שרשרת של 'עם ישראל', אשר לצורך הרכבתה נחוצה שמירת הזהות היהודית ודביקות איתנה בערכיה הנצחיים של האומה.

הפסוק "ופרצת ימה וקדמה וצפונה ונגבה" הפך לסיסמתו של הרבי בהקמת המוסדות, הבתי חב"ד ואימפריית השלוחים הפזורים בכל עיר ופינה ברחבי תבל. ומצוות "אהבת ישראל" הפכה למוטו המרכזי בפעילות חסידיו אשר תכליתה היא להכין את העולם לקבלת פני משיח.

באתר זה תוכלו לקבל יותר מידע ופרטים אודות בית חב"ד ומגוון פעולותיו.

אודותינו

הרבי מליובאוויטש - קברניטה של ספינת היהדות בדורינו, בדאגתו לכל יהודי באשר הוא, שלח את שלוחיו לכל פינה נידחת בעולם בה מתגוררים יהודים, על מנת להפיח בהם חיים יהודיים תוססים, ולהיות לעזר בכל תחומי החיים, מתוך דאגה ואהבה אמיתית לכל יהודי. הרבי רואה בהושטת יד עוזרת ליהודי באשר הוא מטרה עליונה, וברוח זו פועלים שלוחיו.

הרב שמעון אלהרר יליד איטליה וזוגתו רינה ילידת ארץ ישראל, נבחרו ע"י מרכז חב"ד העולמי כשלוחי הרבי מליובאויטש לאזור ים המלח, והם עומדים לשירות אנשי הקהילה והתיירים עם לב פתוח לכל אחד, במשך כל ימות השנה.

בית חב"ד מהווה כתובת לעזרה בכל עניין יהודי.

הרב שמעון ורינה אלהרר הגיעו לאזור ים המלח בשנת 2004 בשליחות הרבי מליובאויטש על מנת לתרום לחיי הקהילה תושבים ותיירים כאחד באזור הנמוך בעולם -ים המלח .

הרב אלהרר הינו בן למשפחת רבנים, אביו מכהן כרב קהילת חב"ד בעמנואל שבשומרון החל משנת 1985 עת הגיעו משליחות בת 18 שנים במילנו שבאיטליה.

הרב אלהרר למד באיטליה ובישיבות בארץ ובארה"ב עד שהוסמך לרבנות ע"י הרב הראשי לישראל הרב מרדכי אליהו זצק"ל ,לאחר מכן הוא כיהן כמנכ"ל מוסדות אוהל לוי יצחק ברשות רב העיר ערד הרב בן ציון ליפסקר ע"ה.

הגב' רינה אלהרר הינה בת למשפחת זהבי בתו של הרב הצבאי רס"ר הרב יוסף זהבי ז"ל . הגב' אלהרר בוגרת מכללת בית רבקה אשר בכפר חב"ד ונושאת בתואר BA לחינוך מיוחד.


שמעון אלהרר.jpg

הרב שמעון אלהרר

הרב אלהרר אצל הרבי מליובאויטש.jpg

הרב אלהרר אצל הרבי מליובאויטש

כתובתינו

· כתובתינו: קניון פטרה עין בוקק ים המלח

· מען לדואר: ת"ד 896 ערד מיקוד 89107

· משרד:08-3720997

· נייד: 054-7770695

· מייל: לחץ כאן

Facebook Shaddow 

 

תן יד, היה שותף למהפכת סדום! הקש כאן